Captains Courageous

Captains Courageous
TekPart
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Captains Courageous
1.882 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 8
Hoşgörülü olmayan bir babanın kibirli ve şımarık oğlu Harvey, transatlantik bir buharlı gemiden denize düşer ve Grand Banks'teki bir balıkçı gemisi tarafından kurtarılır. Harvey onları karaya çıkarmaya ikna edemiyor ya da mürettebatı servetine ikna edemiyor. Kaptan, kendisini olgun, düşünceli bir genç adama dönüştüren mürettebatın bir parçası olarak, limana dönene kadar ona düşük ücretli bir iş teklif eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Mete Demiray, 9 ay önce
Gerçek yaşanmış bir olay ve olayı yaşayan Michelle'nin başından geçenleri anlattığı çok satan kitabından. Çok dokunaklı bir hikaye ile filmin sonunda sürekli göz yaşartıcı gelişmeler. Siteye çok teşekkürler. Site kızıyor ama geri zekalıların geri zekalı yorumlarını siktiredin. Yok film aslı gibi değilmiş hafif kaçmışmış falan. Ulen gerzek böyle korkunç bir şeyi gerçekten yaşanmışlıkla, yaşananın filmi aynı etkide olabilrmi?
Tuğrul toprak, 2 sene önce
Güzelmiş ama çok ta şaaapmayım
birgunahfarkiylacehennemegirenadam, 2 sene önce
benim için özeti; özgürleşmenin ilk adımı gerçeği hayallerinize uydurmak değil, hayal edişinizi değiştirmektir ama bu çok sancılı bir süreç çünkü tüm aldığımız bu haz ve tatmin duyguları hayallerimizden besleniyor. bir de güzel starbucks anaolojisi var. herkes tüketmenin kötü olduğunu biliyor artık içimizi rahatlatmak için sosyal dayanışma adı altında fonlanan paylarla bu utancı kapıyoruz. izlenmeli.