Captains Courageous

Captains Courageous
TekPart
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Captains Courageous
780 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 8
Hoşgörülü olmayan bir babanın kibirli ve şımarık oğlu Harvey, transatlantik bir buharlı gemiden denize düşer ve Grand Banks'teki bir balıkçı gemisi tarafından kurtarılır. Harvey onları karaya çıkarmaya ikna edemiyor ya da mürettebatı servetine ikna edemiyor. Kaptan, kendisini olgun, düşünceli bir genç adama dönüştüren mürettebatın bir parçası olarak, limana dönene kadar ona düşük ücretli bir iş teklif eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Tuğrul toprak, 4 ay önce
Güzelmiş ama çok ta şaaapmayım
birgunahfarkiylacehennemegirenadam, 8 ay önce
benim için özeti; özgürleşmenin ilk adımı gerçeği hayallerinize uydurmak değil, hayal edişinizi değiştirmektir ama bu çok sancılı bir süreç çünkü tüm aldığımız bu haz ve tatmin duyguları hayallerimizden besleniyor. bir de güzel starbucks anaolojisi var. herkes tüketmenin kötü olduğunu biliyor artık içimizi rahatlatmak için sosyal dayanışma adı altında fonlanan paylarla bu utancı kapıyoruz. izlenmeli.
teksinema, 8 ay önce
Cleveland Abduction, 21 yaşındaki bekar bir anne olan Michelle Knight'ın, bir deliyle tesadüfen karşılaşmasıyla geri dönülemez bir şekilde hayatını değiştiren inanılmaz gerçek hikayesidir.