Happiest Season

Happiest Season
TR Dublaj TR Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Happiest Season
12.129 izlenme
Türkçe Altyazılı-Dublaj
IMDb: 7
Kız arkadaşınızın ailesiyle ilk kez tanışmak zor olabilir. Ailesinin yıllık Noel yemeğinde evlenme teklif etmeyi planlamak ve onun eşcinsel olduğunu bile bilmediklerini anlayana kadar daha'da zor. Abby (Kristen Stewart) Harper'ın (Mackenzie Davis) ilişkilerini ailesinden bir sır olarak sakladığını öğrenince tanıdığını sandığı kız arkadaşını sorgulamaya başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Mete Demiray, 1 sene önce
Gerçek yaşanmış bir olay ve olayı yaşayan Michelle'nin başından geçenleri anlattığı çok satan kitabından. Çok dokunaklı bir hikaye ile filmin sonunda sürekli göz yaşartıcı gelişmeler. Siteye çok teşekkürler. Site kızıyor ama geri zekalıların geri zekalı yorumlarını siktiredin. Yok film aslı gibi değilmiş hafif kaçmışmış falan. Ulen gerzek böyle korkunç bir şeyi gerçekten yaşanmışlıkla, yaşananın filmi aynı etkide olabilrmi?
Tuğrul toprak, 2 sene önce
Güzelmiş ama çok ta şaaapmayım
birgunahfarkiylacehennemegirenadam, 2 sene önce
benim için özeti; özgürleşmenin ilk adımı gerçeği hayallerinize uydurmak değil, hayal edişinizi değiştirmektir ama bu çok sancılı bir süreç çünkü tüm aldığımız bu haz ve tatmin duyguları hayallerimizden besleniyor. bir de güzel starbucks anaolojisi var. herkes tüketmenin kötü olduğunu biliyor artık içimizi rahatlatmak için sosyal dayanışma adı altında fonlanan paylarla bu utancı kapıyoruz. izlenmeli.